Online gazdafórum - Beszélgetés Farkas Anitával, az Agrárközösség Kft. hitel-, és biztosítási üzletágvezetőjével from agrotrend.hu on Vimeo.
Agrárpénzek
2020. december 13. vasárnap • 15:43
Online gazdafórum - Beszélgetés Farkas Anitával, az Agrárközösség Kft. hitel-, és biztosítási üzletágvezetőjével
Az Agrotrend Csoport, az Agrárközösség, az MKB Bank és az MKB Euroleasing közös szervezésében került sor az online szakmai eseményre, melyen az agrároktatás megújulásáról, agrárfinanszírozásról, mezőgazdasági pályázatokról, hitelekről és lízinglehetőségekről valamint adózási formákról is hallhattak a résztvevők. Az esemény moderátora Mátrai Zoltán, az Agrotrend Csoport tulajdonosa volt.
- 2020. december 13. vasárnap • 15:43
- TÉMA: Agrárpénzek
- CÍMKÉK: Agrárközösség, Farkas Anita, Mátrai Zoltán, online gazdafórum
Pályázatok, Támogatások, Gabonapiac, Fiatal Gazda
- címkefelhő
- területalapú támogatás, kukorica ár, búza ára, napraforgó ár, felvásárlási ár, gabonaárak, földvásárlás, Nébih, támogatások, agrárium, MVH, fagykár, Nemzeti Agrárgazdasági Kamara, borászat, állattenyésztés, beruházás, földtörvény, traktor, növénytermesztés, export, gabonapiac, repce ár, fiatal gazda, földpiac, agrárpályázat, árutőzsde, földbérlet, földhaszonbérleti szerződés, agrár-környezetgazdálkodási program, alma ára
Árutőzsde
Agrárállások
- Legfrissebb állásajánlatok
-
-
- 2021. 02 12., 13:32
Erste Bank pályázatot hirdet Agrár Kompetencia Központ - gyakornok munkakör
-
- 2021. 01 12., 14:17
Területi értékesítési képviselő
-
- 2020. 12 24., 06:49
Kereskedelmi és Gazdasági Asszisztens
-
- 2020. 12 23., 19:05
Területi képviselő/ területi értékesítő / Észak dunántúl
-